Hakkımızda

Neden NURAS?

Nuras Yönetim ve Danışmanlık ilk kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenilir, doğru ve sorunsuz Yönetim ve Danışmanlık hizmeti verebilmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nuras Yönetim ve Danışmanlık olarak yolumuza devam ettiğimiz 2011 yılında müşterilerimiz arasında birçok sektörün önde gelen firmalarının bulunması da, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın beraberinde getirdiği kaçınılmaz başarımızdır.

Bu başarıyı daha da ileri taşıyacağımıza olan inancımızın temelinde bulunan ana etmenler; uzun yılların birikimiyle gerekli yetkinlik düzeyine sahip olmamız ve her bir çalışma arkadaşımızın iş hayatına yeni atılmış bireyler gibi amatör bir şevkle çalışmasıdır. Siz de uzun yıllar sonucunda elde edilen birikimlerin, taze bir başlangıçtan gelen azim ve şevkle birleşimi sonucunda ortaya çıkan mükemmelliği tatmak istiyorsanız tam olarak olmanız gereken yerdesiniz…

Nuras Yönetim & Danışmanlık öncelikle Yatırım Teşvik, Devlet Hibeleri ve Projeleri ve Dahilde İşleme İzin Belgesi konularında hizmet vermektedir.

Firmamızın hizmet kalitesini, güvenilirlik ve dürüstlüğünü ödüllendiren siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından alınmış olunan Yeterlilik Belgesi ile 2011 yılından Çevre Danışmanlık Hizmetleri alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Hizmetteki kalitesini TSE Hizmet Yeterlilik ve İSO 9001:2008 Sistem belgeleri ile taçlandıran firmamız siz değerli müşterilerimize “en iyi hizmeti en uygun koşullarda” sunmaya devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana 650 civarında firmaya hizmet etmiştir. Bunların 300’Ü ile aktif devam etmekteyiz. 300 müşterimizin 30’u Türkiye’nin ilk 500’de; 10’u yüzde yüz yabancı sermayedir.

20 kişilik profesyonel kadrosu ile hizmetlerini artan kalite anlayışıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Gerek ülkenin kalkınmasında gerekse müşterilerimizin büyümelerindeki katkılarımızdan dolayı işimizin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız kalite standartlarını arttırarak müşterilerine vermiş olduğu hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam edecektir.